REKRUTACJA 2019/2020

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY:

Nabór na rok szkolny 2019/2020 do oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni

W pierwszej kolejności rodzice dzieci obecnie uczęszczających do danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, w terminie od 21 lutego 2019r. do 1 marca 2019r. i dzieci te nie podlegają postępowaniu rekrutacyjnemu.

Rodzice, którzy po raz pierwszy chcą zapisać dziecko do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej składają wnioski o przyjęcie dziecka w terminie od dnia 4 marca 2019r. do dnia 22 marca 2019r. do godz. 15.00.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Bochni w sprawie w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postepowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2019/2020 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Bochnia

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Potwierdzenie woli